| pufulete_3999 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Atunci cand te suna cineva pe numar necunoscut exista vreo metoda sa afli numarul respectiv? Care ar fi aia? Cel mai bun si elaborat raspuns primeste funda+ vot iar restul vot! Scue daca a ales categoria gresita!

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Daca cineva te tot streseaza sunandu`te cu nr ascuns te sfatuiesc sa te duci la politie deoarece pe banda apare numarul persoanei respectivehappy
Daca e asa cum spun eu du-te cat mai repede pentru ca iti poate invada intimitatea ascultanduti telefonul(convorbirile).happy
Mult norochappy

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Nu prea ai cum sa il afiihee hee

| alex123456 a răspuns:

Buna nu ai cum doar incearca sa te duci la Orange sa vezi dar dupa parerea mea nu ai cum dar incearca bine sper ca am fost de ajutor funda?

| mona a răspuns:

Nu poti afla

| alinae a răspuns:

La mine daca ma suna cineva, chiar si cu numar ascuns, imi trimite mesaj daca nu am raspuns la apel.Eu sunt pe orange.Incearca sa mergi la (Orange, Vodafone, cosmote) si sa vezi ce poti face.

P.S. Eu nu am facut nimic de mi-a aparut.
Bafta si sper ca te-am ajutat.

| pufulete_3999 explică:

Draga alex123456, sa stii ca eu sunt in cosmotelaughing dar oricum merci!

| eddslatina a răspuns:

Poti afla numarul celui care te-a sunat daca ai abonament.Indiferent de reteaua pe care o ai te poti duce la un punct al lor si poti vorbi cu un angajat.