| lungudragos a întrebat:

am si eu o intrebare. Ce fel de baterie trebuie sa cumpar pentru un ceas Vertex Icy Time de la Bultaco? ca cel din imaginea alaturata? Multumesc. dau fundoi! http://ceasuridemana.ro/pictures/2011/03/13/vertex_21516 8.jpg

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Cred ca astfel de ceasur merg cu AG 1, 2 sau 3 este mai simplu sa il desfaci si sa vezi ce scrie pe baterie, daca nu poti sa vezi ce scrie mergi pur si simplu cu ea la un magazin care are baterii si spune-i vanzatorului/ei sau iti dea unu de acel fel, poti folosii un cutter sau un cutit fiarte subtire sa il desfaci ca sa nu il zgarii