| jgerjgh23 a întrebat:

SALUT TPU, AM SI EU O INTREBARE.
DACA imi sterg videoul de Youtube postat deja din calculator exista riscul sa se stearga si din you tube?

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Nu.
Ce-i la tine pe calculator e doar la tine pe calculator. Daca stergi video-ul de la tine de pe calculator, nu se sterge si de pe serverele Youtube.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este ilogica intrebarea. Odata postat pe Youtube, continutul media este stocat pe serverele lor, nu functioneaza ca torentii.

| johnnny123 a răspuns:

Daca faci copii xerox ale unui document si arzi documentul original, dispar automat si copiile xerox?

| MingDynasty a răspuns:

Nu cred, adică sigur nu