| JayCoane a întrebat:

am şi eu o întrebare în legătură cu un Router de net. Nu ştiu daca este de la router sau din altă cauză că atunci când intru într-un joc pe steam sau un joc care necesită internet am un lag fenomenal, exemplu pe cs go am 1000+ ping. Specificațiile routerului : TG788vn v2 Router xDSL WiFi N. Nu ştiu ce inseamna toate acestea iar pe router nu imi apare câți mbps are. Vă rog frumos ajutați-ma! FUNDA happy

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Ai internet de la telekom?

| DeyCj a răspuns:

Problema poate fi de la viteza conexiunii de internet. Locuiești prin Italia?