| LoGoXl a întrebat:

Am si eu o intrebare legata despre facebook.Cum pot transforma cererile de prietenie neacceptate in urmaritori.De exemplu pe profilul lui X il arata 12k(12.000) urmaritori.DAU FUNDA, va multumesc!

5 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Salut
iti pui anul nasterii ca sa ai peste 18 ani in caz ca nu ai iar apoi mergi la setari->confidentialitate-> cine poate sa imi vada lucrurile si pui PUBLIC
si la cronologie si etichetare cine poate sa imi vada lucrurile? si pui toata lumea si gata ai un cont public

| LoGoXl explică (pentru crbogdan):

La cronologie si etichetare nu gasesc "cine poate sa-mi vada lucrurile" ci doar "Cine poate adăuga lucruri în cronologia mea?";"Cine poate vedea elementele din cronologia mea?";"Cum pot administra etichetele adăugate de alţii şi sugestiile de etichetare?"

| crbogdan a răspuns:

Nu te lua dupa maus12winking

| maus12 a răspuns:

Doar dupa ce atingi 5000 de prieteni.
dupa ce atingi 5000 de prieteni cei care iti vor trimite solicitari de prietenie iti vor da follow adica sa te urmareasa automat