| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook.Cum fac, ca fotografia de profil sa nu se vada? adica sa se vada toate celelate poze care au fost la profil, dar nu cea actuala[cand dau la "schimba fotografia "].

Răspuns Câştigător
| Tequilaaaaa a răspuns:

Pur si simplu o stergi pe cea care nu vrei sa o ai in albumul cu fotografiile de profil, iar daca este ultima incarcata iti va ramane ca si poza de profil, dar nu va putea fi vazuta de nimeni.

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Pur si simplu stergi poza, va ramane ca fotografie de profil insa nu va putea fi vazuta de nimeni.

| Piersii a răspuns:

Dk ai avut o fotografie de profil si nu o mai vrei, dai click pe ea, ao la schimba fotografia; dk ti-a ramas la album, dai click pe ea si mai jos putin este, in coltul drept "sterge fotografia"; dk nu vrei sa iti vada anumite persoane fotografia, atunci nu poti => pui alta fotografie. FUNDA? big grin

| DeeaLovesRock a răspuns:

Nu se poate . Funda ?