| fear1234567 a întrebat:

Salut tpu..am si eu o intrebare mai complicata:Cat ar costa decodarea unui iphone 5 mentionez ca este facut cadou din america de la niste rude este apple.nu e fake.deci cat m-ar costa si unde se poate face?!?!

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Costul unei decodari este in functie de tara si retea. daca poti sa imi spui tara si reteaua iti spun pretul. ca sa iti faci o parere e in jur de 300 ron.

| fear1234567 explică (pentru petrica1111):

America.iar retelele pe care il pot lua sunt:-at&t -Sprint -verizon pot alege din cele 3.

| KostyCool a răspuns:

Poi daca e codat alta tara, pretul ajunge undeva la 150-200 lei, poate chiar peste, depinde de serviceul la care-l duci! funda?

| fear1234567 explică:

America.iar retelele pe care il pot lua sunt:-at&t -Sprint -verizon pot alege din cele 3.