| ninel_2311 a întrebat:

Am luat ieri 7.2. 2013 un router wireless tp-link wr841n,l-am instalat, dar nu stiu cum sa-l configurez sa imi mearga netul pe el... Funda!:*

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Contactezi firma de la care ai accesul la internet, le zici că ai router, vin ei la tine și ți-l configurează.
Tu n-ai cum să faci asta fiindcă trebuie să-ți introducă ei datele routerului în baza lor de date.
Numai bine!

| ninel_2311 explică (pentru DDCC):

Ms oricum, 1 apel costa sa stii...

| DDCC a răspuns (pentru ninel_2311):

Costă, nu costă, n-ai ce face. Nu poți să mergi până la firma lor personal?

| ninel_2311 explică (pentru DDCC):

Stie un prieten sa-l faca, i la facut si lui vara-miu