| RedStyle950 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi!
Care stiti cum se poate pune in loc de numele de pe youtube o poza gen subscribe sau numele facut ca un userbar?

Răspuns Câştigător
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Trebuie sa ai parteneriat Youtube.
Pentru asta trebuie sa ai cel putin 50 videoclipuri cu vizionari destul de apreciate.
Vizionarile totale ar trebui sa mearga mai sus de 200, 000 inclusiv ale contului.
Numarul de subscriberi nu conteaza.
Atunci un lucrator Google iti v-a viziona contul si iti v-a propune parteneriat si atunci vei putea edita imaginea de linga Subscribe si aplica reclamele pe video.