| DanielPetre a întrebat:

Am si eu o intrebare poti pastra numarul de telefon la vodafone daca fac un abonament complet 500 si imi iau un samsung corby cu 29 euro? Multumesc [Funda]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Normal ca poti sa pastrezi numarul! Poti pastra numarul de telefon si daca te muti la alt provider de telefonie mobila!

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Da poti face asta deoarece iti treci numarul de pe cdartela pe abonament si este posibil happy funda

| Kqzu97 a răspuns:

Da.Pt ca, cred ca te intreaba daca vrei un numar nou sau il vrei tot pe ala.Acum nu sunt sigura pentru ca eu nu sunt pe Vodafone. Dar eu cand mi-am facut un abonament nou la Orange m-a intrebat daca vreau sa-mi schimb numarul sau il vreau tot pe ala.

| Nikk96 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !