| alex210 a întrebat:

am si eu o intrebare.se poate sa adaug un al doilea hdd si sa maresc memoria unei partitii sau sa mut tot ce am in partitia cu windowsul intr-o alta cu mai multa memorie?

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Adauga un al 2-lea HDD, reinstaleaza os-ul si configureza HDD-ul cum vrei tu. Recomand sa ai minim 2 partiti.

| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Eu asa as face: As muta tot ce am in partitia cu WINDOWS in alta partitie, ar fi mai usor decat sa adaygu un al doilea hdd+ ca daca adaugi al doilea hdd s-ar putea misca mai incet PC-ul. Asta e parerea mea happy