| allyx14 a întrebat:

Sal tpu.am o problema mare cu pc-ul. aveam 3 partitii si dintr-o data dupa ce am reinstalat windowsul nu mai puteam sa instalez (exceptand partitia de windows de 55 gb)nimic in ele iar dupa un timp au disparut(in afara de partitia cu windows). aveam un tera memoria si acum am ramas doar cu 10gb liberi, restul ocupand windowsul. daca stiti cumva cum sa rezolv asta as fi foarte fericit.

2 răspunsuri:
| allyx14 explică:

Nu am yahoo, daca vrei facebook?

| vlad1112 a răspuns:

Da mi id de yahoo te rezolv eu e greu de explicat dar prin team viewer ti l as putea face