| BackAgain a întrebat:

Salut, TPU ! Am si eu o intrebare urgenta: cum transform formatul de wmm in altul? Am facut pasii pe care ii faceam de obicei (finish movie >- save to my computer) si imi tot apare mesajul "WMM cannot save the movie to the specified location. Verify that the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available, and that there is enough free disk space available, and then try again." Chestia e ca fisierele pe care le-am folosit sunt in acelasi folder de unde le-am importat (si nici nu le-am schimbat numele), locatia unde vreau sa salvez videoul exista si e bine-merci, iar spatiu am 7+ GB. Ce sa fac? Va rog mult, e urgent. Dau funda pentru cel mai rapid si folositor raspuns!

5 răspunsuri:
| BackAgain explică (pentru soul2soull):

Nu functioneaza, nu recunoaste formatul de movie maker...

| soul2soull a răspuns (pentru BackAgain):

Reincearca sa iei de la capat proiectu si sa-l resalvezi in alt format asf sau avi...

| BackAgain explică (pentru soul2soull):

Se salveaza 18% si dupa imi apare acelasi mesaj.

| soul2soull a răspuns (pentru BackAgain):

Instaleaza si k-lite mega codec pack dai cu google si seteaza-l pe level 7 without player.eu nu am avut eroarea asta in viata mea si am folosit Wmm-ul destul timp posibil sa fie si de la codeci.