| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Vreau sa ii fac un downgrade iphone-ului meu (adica sa ii pun o versiune mai veche) si am instalat in calculator vesiunea dorita. Intrebare: Cum i-o pun telefonului? Am incercat cu ajutor de pe youtube, dar nu a mers. Dau funda!

PS: Intrebarea este mai mult pentru cei care stiu cum se face un downgrade! big grin

1 răspuns:
| AlexMrs a răspuns:

Eu nu inteleg de ce sa vrei sa ii pui iphone-ului o versiune mai proasta. de ce este mai noua versiunea de aia merge mai bine! consuma mai putine resurse si apar lucruri noi. eu zic sa ii fac un upgrade!