| anonim_4396 a întrebat:

Am Windows 7 si am instalat Nero 6. Toate ca toate, pana la sfarsitul instalatiei cand mi-a zis ca versiunea este prea veche si nu o accepta windows-ul. Ok, am mers, am dezinstalat nero 6 si am incercat sa instalez nero7. Dupa, mi-a zis ca aceasta versiune este imposibil de instalat deoarece nero6 a fost detectat, sa-l dezinstalez. Bun, cum fac acest lucru daca mie nu-mi apare ca program in calculator?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Downloadeaza Revo uninstaller. Cauta-l acolo si sterge-l. tongue

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

UIte aici ia-l pe asta de aici, dezinstaleaza-l si apoi rezolvati treaba!
http://www.fileshare.ro/11104732003.3