| Uncais a întrebat:

Am şi eu o mică problemă. Am avut un canal de gaming cu 4000 de abonaţi, şi nu l-am mai folosit de mult; acum vreau să îl reutilizez însă am uitat e-mail-ul pe care am făcut contul deoarece am vreo 50 de conturi. Dacă aveţi idee cum pot afla e-mail-ul. aş fi foarte recunoscător, şi desigur, voi da fundă happy Am încercat să intru pe Google la ajutor, şi am încercat ce au spus ei acolo, însă tot n-am recuperat contul. Mulţumesc anticipat! Am nevoie de un răspuns rapid.

P.S. Ştiu că această categorie nu se potriveşte problemei mele, însă aici probabil voi primi un răspund cât mai rapid.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ti-ai uitat numele adresei de mail, pa si la gara..macar asta ar fi trebuit sa o cunosti pentru a-ti recupera dupa aceea si parola/contul.