| Uncais a întrebat:

Am şi eu o mică mare problemă. Am un canal de YouTube cu 5k abonaţi, şi am încercat să mă conectez cu username-ul ci nu cu e-mail-ul, şi a mers, însă nu m-a dat pe contul care trebuia.
De exemplu, URL-ul canalului meu este "exemplu222", iar eu m-am conectat cu "exemplu222" şi parola. Am mai încercat şi pe alt canal, însă acolo m-a conectat unde trebuia. Aveţi idee cam cum aş putea rezolva problema? Ideea este că am peste 30 de e-mail-uri şi nu mai ţin minte pe ce e-mail am făcut acest cont fiindcă nu l-am mai folosit de peste un an.

Aş aprecia ENORM dacă ar putea cineva să mă ajute.

2 răspunsuri:
| Uncais explică:

Aş fi fost cretin dacă nu aş fi încercat deja chestia asta, mersi de sfat oricum happy.

| CrissNocturne a răspuns:

Nu stiu, incearca sa cauti undeva unde sa dai click pe ajutor poate te-ar ajuta, cred. Totusi nu strica sa incerci.