| StefanVLY a întrebat:

Am şi eu o mică problemă, mi-am cumpărat o pereche de căşti PC la 30 lei laughing şi mi-au funcţionat 2 zile perfect, adică sunetul şi microfonul mergeau, acum merge doar sunetul, de fapt şi microfonul dar se aude un BAZAIT şi imi acoperă toată vocea. Nu ştiu ce să zic pentru că dacă bag camera WEB pot vorbi, deoarece are microfon incorporat happy Deci, exista vreo rezolvare la aceasta problema?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am dat 30 de lei m-a tinut 6 luni, eu le-am stricat, cum reusiti sa le stricati nu stiu, acuma am Philips cu 17 lei nu au nimic am mai cumparat in trecut ti le recomand

| AryanQQ a răspuns:

La 30 de lei, nu e de mirare. Rezolvarea o ai in intrebarea ta, folosesti web-ul pentru microfon sau iti cumperi alte casti.Iti recomand data viitoare sa cumperi niste casti de calitate mai buna(70-100 lei). Pace happy

| MyLife001 a răspuns:

Sincer, nu ştiu. Aşa si-a luat un prieten şi era exact aceeaşi problemă şi le-a aruncat laughing).
Îţi recomand căştile Sony.