| c0pil1n a întrebat:

De ce se aude un bazait uneori si se blocheaza des sunetul cand ma joc pe ps4? Am o pereche de casti hyperx cloud undeva la 400 lei perechea si o conectez la controller. Iar cand joc si vorbesc la microfonul incorporat si nu numai se tot blocheaza sunetul. Daca conectez prelungirea de cablu care are 2 iesiri jack la final una de microfon si una de casti. Si o bag la boxe se aude perfect dar nu merge microfonul. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Folosește garanția de la căști, daca mai le ai, și eu am un ps4 dar nu folosesc căști fiindcă e cam inutil