| hatze a întrebat:

TPU am si eu o nelamurire! de ce calculatorul mere greu cu windows xp? am 2 RAM si procesor intel pentium, cu windows vista functioneza mai bine pc-ul! oare de ce?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De acord cu victor, alege windows 7.Nu te mai chinuii cu cele vechi(windows).

| SkyHigh a răspuns:

Ia-ţi un antivirus, gen AVG, BitDefender, ori altceva şi rulează un full scan happy După asta ar fi recomandat sa formatezi partiţiile şi să instalezi windowsul pe "curat". Te-aş sfătui să foloseşti un windows clean, fără o grămadă de programe şi teme nefolositoare. Pe urmă o să vezi diferenţa. Cheers! happy

| victorcucos a răspuns:

Iti spun eu de ce. Windows XP e deja demodat.istaleaza windows 7!

| PhAeThoN a răspuns:

Depinde poate ai virusi, poate trebuie sa il formatezi...

| camy417 a răspuns:

Victor eu am windows 7 si merge si al meu destul de greu...dc? simplu: e virusat