| kata1998 a întrebat:

Am si eu o probleba cu download-ul la pc, incerc sa descarc un folder si imi apare mereu la stare in loc de download, oprit eroare: eroare de date (verificare redudanta ciclica) imi puteti spune ca are! VA ROG!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Buba poate fi de la conexiunea ta de internet, de la un antivirus care iti blocheaza sa se termine descarcarea fiserului, sau o eroare data de sistemu de operare. cautama pe ID SKYPE adryano2411 sau pe mess itsoft_2011 sa rezolvam treaba