| AUGUST1N a întrebat:

Am şi eu o problemă am instalat Antivirusul AVG2014...
Dar acum când vreau să il dezinstalez nu merge...
Ce să fac?
Funda!
Am windows xp sp3

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foarte bine. trebuie sa iti faci un cont bitdefender ca sa il activezi pe viata. ma refer la versiunea free. deci iti va cere nume, un mail si nu mai tin minte daca e nevoie si de altceva. asa poti sa il activezi. faptul ca nu il vezi nu are a face cu protectia. bafta

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender free sau avira 2014 free. daca vrei de plata bitdefender total sau norton internet security

| AUGUST1N explică (pentru gelu1970):

Acum am luat Bitdefender dar cand dau click pe el mi-l arata langa ceas si audio cand sa dau pe el dispare ce sa fac?
Funda

| Wyorel a răspuns (pentru AUGUST1N):

Dezinstaleaza-l pentru ca acest antivirus consuma multe resurse si incetineste pc-ul.L-am avut si eu si incetineste pc-ul considerabil eu ti-as recomanda AVG Internet Security 2012.Eu il folosecs de 4 luni si sunt foarte multumit de el.

| gelu1970 a răspuns (pentru AUGUST1N):

Foarte bine. trebuie sa iti faci un cont bitdefender ca sa il activezi pe viata. ma refer la versiunea free. deci iti va cere nume, un mail si nu mai tin minte daca e nevoie si de altceva. asa poti sa il activezi. faptul ca nu il vezi nu are a face cu protectia. bafta

| Wyorel a răspuns:

Pai ce iti apare?

| AUGUST1N explică (pentru Wyorel):

Am rezolvat, ce antivirus mi-ai recomanda?