| PamPamPam0123 a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o problema.Am luat un telefon Samsung Omnia 2 si avea setarile pentru net pe vodafone.Acum am reincarcat cu 5 euro si am 25mb trafic de date.Am trimis acea cerere de schimbare de setari,le-am primit, imi zice ca s-au schimbat setarile dar Internetul pe telefon tot nu merge... zice ca trebui sa schimb setarile.Ce pot face ca sa mearga?

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Scrii pe net, presupun ca esti pe cosmote, setari internet omnia 2 Vodafone/cosmote, si iti vor da acolo pasii stepb by step.