| mallu a întrebat:

Am o intrebare am 2 telefoane Nokia a.s.h.a 201 si un iphone 4s.Mi-am luat o cartela reincarcabila cu 5 euro si am reincarcat pe Nokia am primit setarile de 2 ori si mesajele pe care le primesti cand reincarci.Dar am vrut sa schimb cartela pe iphone 4s nu cea reincarcabila cartela cu numar am schimbat-o am primit un mesaj cu salveaza setarile pentru internet mms etc alege salvarea porneste si reporneste telefonul.Dar nu m-i-a aparut nicio setare iar cand vreau sa intru pe net nu merge doar sa sun iar pe Nokia merge tot sad.Ce ar trebui sa-i fac sa mearga internetul pe iphone 4s.

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Http://www.gadget.ro/setari-gprs-edge-mms-pentru-iphone/ Ai grija sa ai data celular parca si 3g activ