| calin2 a întrebat:

am si eu o problema.AM net de la UPC si acum o saptamana mi-am luat placa vidio noua.Totul a mers perfect pana ziua urmatoare cand imi apare ""local area connection doesn't have a valid ip configuration"".Ce ar trebui sa fac? Nu merge pe net ce am gasit.In plus am mers la UPC si am schimbat cablul acela alb care intra din modem in pc si tot asa e..Va rog help!

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai nu este de la placa video. instaleaza ultimele drivere de la placa de retea, si te conectezi din nou

| calin2 explică (pentru octav005):

Am incercat..tot asa e