| GDY a întrebat:

Sunt pe Windows 7 premium si am o problema... mai exact la internet... nu merge prea bine, de cele mai multe ori se deconecteaza el singur ( cam o data la 3-4 minute)
Am cautat problemele pe care le-as putea avea si imi spunea asa
"Local Area Connection" doesn't have a valid IP configuration.
Cum atunci cand el cauta erorile, le si rezolva, am incercat sa fac sa caute probleme si mereu imi spunea ca nu o poate rezolva, ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| GDY explică:

Folosesc fibra de la rds, si cu driverele cum sa verific daca sunt instalate?

| petre059 a răspuns:

Vezi ca daca folosesti un router s-ar putea din cauza lui sa ai probleme, sau verifica daca ai instalate toate driverele