| Marian_Balaban_2000 a întrebat:

Am si eu o problema. Am o baterie de laptop Dell. Model baterie: P/N 3149c
As dori sa aflu care sunt pinii de la baterie pe care scoate 12 v si cei de încărcare. Vreau sa fac din ea o baterie externa pentru diferite chestii pe usb. Sper ca am ales bine categoria. Dacă mă poate ajuta cine as doriti sa il contactez pe Facebook. Multumesc mult

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stati mă nu va impinge ti toti cu raspunsurile, luati o ușor, pe rînd ca derutati băiatul. laughing