| Aurelian96 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un laptop HP pavilion 15 cu procs
Esor amd a8, 4 gb ram, placa video radeon r5 integrata de 512 si una dedicata de 2gb radeon r7. Cum pot face sa rulez jocurile pe cea dedicata? Am instalat toate driverele si degeaba. Cand dau pe radeon setting la sistem imi arata ca este doar cea 512 care ruleaza. Iar la setting la r5 arata la pci disponibil iar la r7(linked) tot la pci arata ca nu e disponibila.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Placa video dedicata se activeaza doar cand integrata nu face fata!