| mcosmin a întrebat:

Am si eu o problema. Am un micro sd de 32 de gb. De vreo 2 zile tableta nu mi.l mai citeste. L.am bagat in calculator si imi cere sa il formatez. Ii dau format dar se opreste si imi apare: Windows was unable to complete the format. Va rog ajutati.ma...mi se cam rupe inima de card

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incearca cu utilitarul asta de la HP.
http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197

| TheBlackAng3l a răspuns:

Asa am patit la telefon...dar am bagat cardul inapoi in telefon si am descoperit ca era protejat de parola si din cauza asta nu putea fi citit sau formatat de pc, bafta, funda daca merge

| cristitoader13 a răspuns:

Schimba-l de unde l-ai luat zic si eu acum nu-s...