| k1d0 a întrebat:

Am si eu o problema. Azi dimineata am intrat pe messenger si imi mergea bine, tot azi mi-am facut cont pe metin2ro si acum am vrut sa intru pe messenger si imi spune ca parola sau id'u este gresit. ( Eu las ca sa fie remembat ). Ambele ID'uri imi spune asta desi eu stiu parola perfect. Asa si la Metin2Ro, eu stiu parola dar nu stiu de ce imi zice ca este gresita. Ma puteti ajuta si pe mine? Trebuie sa reinstalez windows'ul sau ce trebuie sa fac? Dau FUNDA love strucklove strucklove struck big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi windowsul... eventual trebuie sa reinstalezi messengerul daca nici peste 24 de ore nu functioneaza..si mie mi s-a intamplat intr-o zi sa incerc sa intru pe mess si imi spunea ca id-ul sau parola sunt gresite (asta se intampla daca altcineva incearca sa intre pe id-ul tau si incearca oarte multe parole)... daca nu merge nici una din solutii poti sa-ti iei adio de la adresa de mess pentru ca probabil ti-a fost sparta parola

| Rootkit a răspuns:

La mess ai bagat contul de metin nu de mess-)))))))

| k1d0 explică:

Bine, la messenger am inteles, dar la Metin2Ro ce are?

| ASimpleUser a răspuns (pentru k1d0):

Pai la metin2 poti intra doar cu contul.tu ai zis ca tiai facut cont si nu ai putut intra pe mess.asta inseamna ca nu ai putut verifica contul de pe metin2(adica contul nu poate fi accesat pana nu este verificata adresa de mail)...credema ca stiu ce zic caci am jucat si eu metin2 si nu merge daca nu verifici adresa

| k1d0 explică (pentru ASimpleUser):

Eu aveam contul verificat deoarece am avut lv 8

| Shoarece a răspuns:

Intra pe messenger dar din google. Dupa ce ai intrat logheaza-te. Daca iti va da ca parola sau ID-ul este gresit, deasupra scrie sign in. Tu tot timpul ai fost conectat. Am avut si eu aceeasi problema. Asta se poate intampla din cauza ca nu ai avut internet o perioada lunga de timp.