| pWd a întrebat:

Am si eu o problema, cam acum 1-2 saptamani mi-am luat un monitor nou cu difuzor stero in parti, ca un fel de boxe. L-am cumparat de la un prieten la care i se auzea perfect "boxele" sa spun asa, dar cand l-am cumparat a fost pus in pat intr-o punga, iar eu m-am urcat acolo si din greseala a cazut. Cand am ajuns acasa mergea monitoru fara probleme exceptand una. Nu-mi mergea o parte din "boxe" de fapt ambele, are acea mufa care se pune la placa de sunet si la monitor. Daca o bag de tot se aude partea stanga, daca o bag jumate se aude dreapta. Da stiu la ce va ganditi, ar fi ceva gen sa o bag si putin din care mergea cea stanga si putin din cea dreapta. Dar nu-i asa sad
Dau FUNDA pentru un raspuns corect!
P.S: Daca imi recomandati sa ma duc la un tehnician mai bine nu spuneti, ca eu sunt de la tara, iar orasul este la vreo 40 de km. Deci na happy (nici nu am bani sa il dau sa-l repare laughing )

1 răspuns:
| AlexutzuTeiubesc a răspuns:

Desvai Mufa si boxele si vezi daca s-a rupt vreun fir.....Lipestele