| Alexandro112 a întrebat:

Am si eu o problema cand instalez Metin2United imi zice " unable to find a version of the runtime to run this application ", aveti vreun raspuns? Multumesc Anticipat ( Funda )

Răspuns Câştigător
| user777 a răspuns:

Cand jucam si eu Metin am incercat sa imi instalez si eu Metin2United si mi-a spus acelasi lucru. Dupa ceva timp cineva mi-a explicat ca acest tip de Metin merge doar pe anumite calculatoare si cred ca are dreptate pentru ca eu unul nu gasesc alta explicatie. Oricum exista o alta solutie de a juca metin, si aceea este de a instala alt metin privat. Eu asta am facut;). http://topofgames.com/Metin2/ Sper ca te-am ajutat!

| Alexandro112 explică (pentru user777):

Multumesc big grin! Dar care este server romanesc?

| user777 a răspuns (pentru Alexandro112):

Scz, dar eu nu stiu. Nu cred ca exista, dar nu vreau sa te informez prost. Eu am jucat ultima data Metin Kingdom parca si era in engleza si eu intelegeam. Acum poate o sa gasesti tu un server romanesc. Mult noroc si Paste fericit!

| Alexandro112 explică (pentru user777):

Multumesc Asemenea!