| PuPy2098 a întrebat:

Vreau sa descarc un fisier de pe net de 2 gb si viteza de net e de 200 mb/s si la descarcare merge cu 13-15 mb/s la celelate fisiere, dar la asta de abia 35ko/s, viteza foarte mica, am descarcat fisiere si de 3 gb(jocuri) si viteza era chiar mare, dar am vazut ca problema e doar la acest fisier, am incercat cu altul de 1, 5 gb si se descarca repede, am curatat si fisierele din pc ce nu mai aveam nevoie si browser-ul, adica cache, istoric, etc.
Va rog ajutati-ma ca nu stiu care este problema! !

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Depinde unde este hostat fisierul renumit, daca are impusa o limita de download, sau daca mai multi useri il descarca in acelasi timp

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E clar: viteza de descarcare a serverului este limitata. Motivele pot fi multe.

Rabdare sa ai! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Degeaba ai tu viteza la net daca serverul de pe care faci download nu suporta traficul

| jocker007 a răspuns:

Sunt putini seederi

| PuPy2098 explică:

Pai atunci o sa astept, imi arata ca trebuie sa stau 2 ore...
Multumesc pentru raspunsuri happy