| CosminIonut27 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul:
-Cand il deschid, de multe ori nu mi se deschide, dar imi apare acolo ca se deschide si cand trebuie sa apara sageata nu imi apare, si trebuie sa il inchid si sa il deschid. Iar cand mai incerc odata, imi zice : Seconds until windows starts, Start windows normally, Last known good configurations, si am incercat mai pe toate, dar nu a mers.Doar daca incerc de multe ori se deschide dar foarte greu.Scuzati-ma daca nu am fost foarte explicit.
=[dau fundita]=

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Reinstal Windows.da si un load optomizer la Bios posibil si o eroare.
Pe viitor incearca sa folosesti un program curatire recomandat Asampoo Win Optimizer.

2 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel cu calculatorul...eu nu am problema ca o sa-mi iau laptop dar tu mai bine du-l la reparatii ca si eu faceam acelasi lucru

| Gabytza229 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta. Trebuie sa reinstalezi sistemul de operare.