| InDaMix a întrebat:

Am o mare problema.Acum cateva zile fratele meu mai mic s-a jucat la calculator si l-a inchis de vreo 5-6-7 ori de la butonul prizei.Cand am pornit calculatorul, acesta ajungea in meniul in care trebuie sa alegi dintre "Start windows normally";"Last known good configuration " etc.Pe orice as da se incarca pana atunci cand se incarca windows apoi apare ecran albastru timp de 1 secunda si sse restarteaza.Nu stiu ce sa-i fac.Trebuie sa recunosc ca are ceva praf in el si il voi curata diseara, insa nu cred ca este de la praf. Ajutati-ma va rog si spuneti de la ce credeti ca e. Voi scrie diseara daca e de la praf sau daca s-a ars ceva pana atunci va rog spuneti-mi de la ce ar putea fi, sau daca ati mai intalnit cazuri.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Ai problema cu Windows.Cheama pe cineva care se pricepe sau reistaleaza-l.

| adrian_5886 a răspuns:

Eu cred ca e de la windows deoarece am mai avut aceasta problema.Solutia este sa reinstalezi windows(sorry nu stiu alta solutie)