| dedu13 a întrebat:

Am si eu o problema cu Netul de la Romtelecom.Adica am viteza de 2 Mps si imi pica de cel putin vreo 10 ori intr-o zi.Am niste vecini acelasi abonament ca al meu, dar ei nu au aceste probleme!
P.S:Am acelasi modem de 5 ani, Posibil sa fie aceasta cauza?

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Contactaţi 1930 sau 08008CLICK şi (gratuit din reţeaua Romtelecom) depuneţi o sesizare. Întreruperile nu sunt normale şi echipa de suport va face verificările necesare pentru remediere. Toate cele bune.

1 răspuns:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Daca modemul e problema trebuie amplasat la stalp si nu iti va mai crea probleme. Daca ai instalatia proasta asta e o alta cauza.Succes