| membrul8 a întrebat:

INTREBARE:Se merita sa imi cumpar un modem ubs fara abonament si totusi sa imi mearga bine netul sa am viteza de download de 100Kb/s sau mai mare daca nu stau pe langa un oras.Cum stiu ce viteza are netu in zona >respectiva?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Ca sa stii ce viteza are netul intri aici: http://www.speedtest.net/ si apesi pe "Begin test". Eu am avut stick si mergea foarte greu pc-ul, imi venea sa-l sparg. N-am incercat modem usb dar succes! Eu ti-as recomanda fir de net ca-i cel mai bine.