| SToo a întrebat:

Am si eu o problema cu PC-ul! Cand am dat sa deschid un program, am ales sa il deschid cu NOTEPAD, dar din greseala am uitat sa debifez aia cu "Always... "! Acum toate shortcut-urile se deschid in notepad si nu stiu sa rezolv problema!
Ms anticipat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Uite aici un fix http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm pentru fisierele LNK (shortcut-uri)

1 răspuns:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel -> default programs -> set your default programs -> click pe programul care nu se deschide corespunzator -> set this program as default