| Danny_Alexandru_2001 a întrebat:

Am si eu o problema cu winrar...am deschis o icoana din greseala cu notepad dar acum vreau sa o deschid cum era inainte... ajutati-ma va roooooooooooog :'(

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa click dreapta pe icon (Nu icoana. Icoanele sunt la biserica) si da-i "open with" si cauti WinRar.
Uite si cateva poze a activitatii in ordinea de actiune:
http://s1066.photobucket.com/user/tsc1956/media/A_zpsdez3mxhc.png.html?o=1
http://s1066.photobucket.com/user/tsc1956/media/A_zpsndo78zyq.png.html?o=2
http://s1066.photobucket.com/user/tsc1956/media/A2_zpsp8gjn7ry.png.html?o=0
Eu am 7-zip in Program Files. Tu cauti WinRar si cauti executabilul Winrar.exe.

| Danny_Alexandru_2001 explică (pentru Salontanul):

Stiu cum zici dar cand nu am winrar pus acolo si cand dau pe el nu mi se deschide...
mai incerc...

| Danny_Alexandru_2001 explică (pentru Salontanul):

Stiu dar incerc sa il deschid si nu merge

| Danny_Alexandru_2001 explică (pentru Salontanul):

Http://www.mediafire.com/download/8d9mzhw9bmchyue/MPH+Aimbot+-+Silent.rar descarca asta si arataami prin ce se deschide
te rooog

| Salontanul a răspuns (pentru Danny_Alexandru_2001):

Din pacate antivirusul meu nu ma lasa sa descarc. Zice ca site-ul este infectat. Mai bine lasa-te. Nu inteleg! Nu ai WinRar in computer? Incearca cu alt fisier. Uita-te si aici: https://www.youtube.com/watch?v=Zxomr-gx6nk

| Danny_Alexandru_2001 explică (pentru Salontanul):

Nu era notepad sau Worldpad era cefa cu. text
si eu l-am bagat in notepad si acum nu mai merge... si vreau sa il pun iar in. text
pentru ca e fiser cfg

| Danny_Alexandru_2001 explică (pentru Salontanul):

Eu oricum iti dau funda pentru ca m-ai ajutat cel mai mult daca poti mai mult e bine daca nu. nu stiu ce sa mai fac am cautat acest fissier 2 ani deci...

| Salontanul a răspuns (pentru Danny_Alexandru_2001):

Daca vrei da-mi un numar de telefon pe privat si te pot ajuta mai bine. Te sun eu ca am nelimitat in orice retea.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clic dreapta pe acea icoana si apoi pe propietes.Dai cic unde scrie „change" si cauti winrar, dai aplly si ok.