| bboy a întrebat:

am si eu o problema cu placa de sunet de la pc. ul meu.Cred ca s. a ars. Ascultam muzica linistis si dintr. o data mi. a aparut ceva pe desktop cum ar fi ca se instaleaza ceva si nu a mai mers.Am bagat windowsul si tot asa imi face, si nu imi merg nici castile. Ce sfaturi imi puteti da? si cam cat costa o placa de sunet?

Răspuns Câştigător
| GuessWho_9288 a răspuns:

Salut! daca nu il mai in garantie ai putea sa te uiti putin la ea poate are praf sau e miscata.
daca nu http://www.shopmania.ro/magazin~online-placi-audio.html cumperi alta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pff