| Bonelush42O a întrebat:

am si eu o problema cu un Huawei y 300...instalez facebook si cand vreau sa ma conectez (sa bag e-mail si parola) nu mai incarca deloc si daca o minune de Craciun face sa ma conectez,cand vreau sa deschid facebook,din nou, se incarca mult si prost si imi zice ca aplicatia facebook nu poate rula sau ceva de genul...

Răspuns Câştigător
| Marian_Nitu_2000 a răspuns:

Probail ca ai descarcat facebook de pe magazin play si nu ti-a mers, in acest caz descarca facebook lite garantez pentru. el...