| anoninus a întrebat:

Salut, azi am vrut sa-mi instalez windows 7 home premium pe un laptop Asus x54c, dar nu am reusit. Dupa ce am dat 'Install Now' imi zicea sa bag nu stiu ce CD cu drivere, si nu puteam sa trec de acest pas, uitati un video sa intelegeti despre ce e vorba https://youtu.be/VpCLyBxf4Jc. Am mai instalat windows 7 home premium dar nu mi-a aparut asa. Spune-ti-mi va rog de ce imi apare asa, sau cum pot trece peste acest pas. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| anoninus explică:

Ala e windows 7 home premium, chiar eu am facut copie dupa original. Si in trecut tot acelasi windows mi-am bagat in laptop, adica de cand am laptop-ul numai windows-ul asta il folosesc.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anoninus):

Original vrei sa spui cumparat? Atunci nu stiu cum altfel sa te ajut. Incearca cand apare acel mesaj sa scoti dvd-ul si sa il pui la loc apoi sa apesi ok sau sa dai pe cancel si apoi pe sageata din stanga sus

| anoninus explică (pentru DenisIonut01):

Da. Am incercat si tot asa imi zice.

| anoninus explică:

E windows 7 home premium, mereu am folosit acelasi windows.