| marek13s a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu un chat de la xat, l-am pus pe site-ul meu si nu stiu cum sa il pun intr-un loc anume, uitati http://imageshack.us/photo/my-images/194/63835927.png/, eu vreau sa il pun in acel chenar si as dori sa stiu daca se poate... mersi. dau >funda:

1 răspuns:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Nustiu cu ce host ai creat siteul, daca l`ai facut tu singur trebuie sa inscrii pe paleta CSS ca anume in acel loc poti pasa un cod HTML cu orice inaltime si lungime. In cazul tau paleta CSS nu are nici un drept sa lase acel cod sa se plaseze pe locul dorit