| Tabyta_7916 a întrebat:

...Am si eu o problema la tell meu ( Samsung Galaxy S2 ) deci... lumina de la tell sa aprinde in fiecare 5 min si nu stiu ce fac ca sa ia de la baterie straight face va rog sa ma ajutati cat mai repede happy kiss

5 răspunsuri:
| pavdany92 a răspuns:

Ce vrei sa spui ca se aprinde din 5 in 5 min si ca sa ia de la baterie ce?
uitate la setarile displayului sau la cele de economisire de energie numai de acolo poate fi ceva

| Ancutza05 a răspuns:

Uita-te la setari. poate ai facut tu ceva acolo.

| Tabyta_7916 explică:

Help me

| Tabyta_7916 explică:

Scuze dar eu nu prea stiu limba dar am incercat sa va spun corect nu daca e corect ce am scris

| Tabyta_7916 explică (pentru Tabyta_7916):

Sa ia de la baterie adica sa consuma