| Emre1234 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy young si nu stiu cum sa fac sa pun langa baterie cat la % mai am. ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Intra la setari-mai multe-baterie si undeva in jos o sa scrie ceva gen afisare procentaj baterie, si selectezi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gasesti in Magazin play aplicatii de genul asta.Care iti arata procentajul la baterie.

| Andrei9987 a răspuns:

In Magazin Play cauti DU Battery Saver si il descarci, atunci sus iti va arata % big grin Fundoi?