| Flavius_Stefan_Velcu_1998 a întrebat:

Am si eu o problema la windows 7. Cand dau sa deschid control panel sau my computer si etc imi da error explore.exe. Ce sa fac? Dau funda, mersi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu poti intra in browsere, faci un cd boot-abil cu win 7 si reinstalezi windowsul,si formatezi partitia C la reinstalare. Daca insa, poti intra in browser, descarci malwarebytes antimalware si scanezi cu el. odata, de doua ori, de trei ori pana da rezultat 0 la virusi. Dupa aceea intri din nou in browser si descarci programul WinFix, il instalezi si dai sa scaneze erorile si sa le fixeze. Asta o poti face si manual dar este mai complicat.

| Boxyoru a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci salveazati tot ce ai in repartiti d daca ai doua repartiti c si d daca nuh pe stik si reinstaleaza windowsu si eu am patit si degaba virus de youtube sau ceva site cu reclame virusate