| Bogdy4Boss a întrebat:

am si eu o tableta Allview ax4 nano si nu stiu de ce nu ma lasa sa mut o melodie din memoria ei in card sau daca pun sa descarce direct pe card zice ca: "fisier nu exista".
Si mai am o intrebare am vazut la alti colegi care au tot android ca au pus ce poza au vrut la o sau mai multe melodii cum pot sa pun si eu ca am cautat toata ziua.

Va rog ajutati-ma cine da cel mai rapid si bun raspuns primeste funda happy.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate ca va merge daca vei conecta tableta la pc si vei face modificarile cu ajutorul calculatorului.

Cat despre poza, aceasta tine si de playerul de muzica pe care fiecare il are in telefon. Intreaba-ti colegii ce player audio au descarcat ei. Sau poti descarca si tu cateva si vezi care accepta sa pui poza: https://play.google.com/store/search?q=player%20audio&c=apps

| andutzu12345 a răspuns:

Pai poate e din cauza ca nu-ti citeste cardul poatei prea mare ia-ti unu mai mic intelegi
funda?

| Bogdy4Boss explică (pentru andutzu12345):

Tableta suporta pana in 32 G si card este de 8g nu are cum sa nu suporte happy

| andutzu12345 a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Atunci are virusi cardul ia altu