| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un monitor Lg flatron L1750SQ.Cand aprind Pc, el imi arata doar secvente ale imaginilor timp de o secunda, apoi se opreste.Va rog, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Rάđü a răspuns:

Deci, daca ecranul atunci cand pornesti calculatorul, beculetul de la ecran e verde, iar apoi se schimba ca si cum ecranul este stins, nu este devina ecranul, ci unitatea. Probabil este de la placa video, poate te-ai jucat prea mult sau te-ai uitat prea mult la filme.