| Alex_Mita_1996_r4K8 a întrebat:

Am un monitor LG FLATRON L1720p si cand il bag in priza sa il pornesc fara sa fie conectat la pc apare chestia aia cu no signal si imd dispare si normal trebuia sa ramana pe ecran pana bagam mufa la pc daca ma puteti ajuta ce sa ii fac

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si nu bagi mufa la PC? Ce ai cu ea de nu o lasi bagata?

| Alex_Mita_1996_r4K8 explică (pentru K0sti):

Nu am nimic cu ea dar ramanr monitoru in stand by si nu se mai vede deloc

| K0sti a răspuns (pentru Alex_Mita_1996_r4K8):

Pai monitorul ramane in standby pentru ca nu primeste semnal video, deci verifica calculatorul!

| AlexisZLS a răspuns:

Pai bagi mufele aprinzi calculatorul si aprinzi si monitorul cred ca asa se face nu stiu! SALL! Funda?