| robiboss_2350 a întrebat:

Am si eu un PSP E1004 CB si m-am gandit sa va intreb pe voi decat sa ma duc sa mi-l modez si sa dau nu stiu cati bani deci daca ma puteti ajuta cum sa imi modez PSP E1004 CB ar fi un lucru minunat numa va rog sa imi ziceti cum sa mi-l modez fara sa am altul modat?

10 răspunsuri:
| vladys a răspuns:

Slautare eu mi-am modat psp singur acasa urmand tutorialul lui raff cine are probleme sa ma caute la grecu_vlad2002@yahoo.com

| DARKHAWK a răspuns:

Ok daca ai versiunea de soft 6.60 descarcati cfw 6.60 pro b9 si instaleaza-l mie mi-a mers si eu tot psp e1004 am.

| robiboss_2350 explică (pentru DARKHAWK):

Unde sa il instalez in game,video,music, photo, extras sau settings?

| DARKHAWK a răspuns (pentru robiboss_2350):

Il copiezi pe cardul de memorie in folderul GAME dupa care pornesti psp-ul si rulezi programul(P.S:folderul GAME trebuie sa se afle in alt folder numit PSP)

| robiboss_2350 explică (pentru DARKHAWK):

Da sigur merge ca psp-ul meu ii psp street numa ca pe cutie scrie e1004 cb da softue tot 6.60?

| alexander497 a răspuns:

Am descarcat ce a spus darkhauk dar mi-a sters toate jocurile! Ce si de ce s-a intamplat asta? Tot psp e1004 street black ver. 6.60 am

| raff a răspuns:

Depinde ce soft ai.fa ti update pana la 6.60 si mai departe uite un link pe youtube. trebuie sa citesti descrierea http://www.youtube.com/watch?v=85Q59DQdQ8w. FUNDA?

| AddyKing a răspuns (pentru raff):

Mie nu imi apar jocurile. straight face Ce sa fac?

| Marian_Paul_1999 a răspuns (pentru AddyKing):

Pai te duci la Game si selectezi pro update si cand iti apare o fereastra neagra cu niste scris alb apesi pe x si dupa mai apesi inca odata pe x si se o sa se restarteze psp-ul si dupa cand te bagi n folderul game iti apar jocurile si te poti juca

| mall2000 a răspuns:

Add popamalin@yahoo.com si iti dau folderele si programele necesare pentru modate o sa iti mearga sigur.